Hakkımda

1992 yılı, Manisa/Salihli doğumluyum. Günümüzde bazı özel kuruluşlarda SEO/SEM danışmanlığı yapmaktayım. Salihli’de ikamet etmekteyim.

Ulaştırma ve Lojistik alanında ön lisans ve lisans başarısına sahibim.

Adnan Menderes Üniversitesi Lojistik bölümü ve Girne Amerikan Üniversitesi Logistics and Transportation (Ulaştırma ve Lojistik) bölümü mezunuyum.

Yaklaşık 18 yıldır bilgisayar ve internet ile fazlasıyla iç içeyim. Günümüzde de birçok projeye SEO/SEM, sosyal medya, dijital reklam yönetimi, WordPress, Linux sunucu ve sistem yönetimi gibi alanlarda danışmanlık hizmeti vermekteyim. Bunlara ek olarak; DMOZ kategori editörlüğü ve WordPress.Org çevirmenliği yapmaktayım.

Misyonum; internet üzerinde işe yarar bilgilerin birçoğu ticari kaygı sebebiyle sır gibi saklanmakta. Dijital pazarlamanın başında gelen SEO konusu da bunlardan sadece birisi. Güncel teknikler, seo ayarları ve seo optimizasyon çalışmalarının detayları ne yazık ki paylaşılmamakta. Bu akıma karşı çıkmak adına bildiklerimi olabildiğince sade bir dil ile anlatmaya ve elimden geldiğinde siz değerli okurlarıma SEO kavramını öğretmeye çalışacağım.

Ek olarak; mesleki tecrübelerimi ve hayata dair genel bir şekilde kişisel blog tadında paylaşımlar yapmaya çalışacağım.

Şimdilik benden bu kadar.

Saygılarımla,

Mustafa KURT